راهنمای استفاده از ریچ شو کلوپ

مرحله اول

پس از ورود به سایت، که نشانه ورود موفق نمایش نام شما در قسمت مشخص شده در کادر بالا می باشد (اگر برای وارد شدن یا ثبت نام به حساب خود مشکلی دارید اینجا کلیک کنید)  باید از منو های سایت قسمت “ریچ شو کلوپ” و زیر منو “ریچ شو کلوپ” را  مانند تصویر انتخاب نمایید. 

مرحله دوم

در صورتی که اشتراک شما فعال باشد وارد این صفحه میشوید (اگر اشتراک ندارید راهنمای خرید اشتراک را اینجا ببینید)  اینجا به تفیک هر ماه نماد های معرفی شده قابل نمایش هستند که در این قسمت میتوانید تاریخ گزارش ،نام نماد ، فعال یا غیر فعال بودن گزارش ، نقاط ورود ، حد سود و حد ضرر سهم را مشاهده کنید. در صورتی که روی کادر هر نماد کلیک کنید اطلاعات بیشتری را میتوانید مشاهده کنید که در مرحله بعد نمایش داده شده است.

مرحله سوم

با کلیک روی هر نماد کادری مشابه کادر فوق باز می گردد که اطلاعات بیشتری در رابطه با سهم مانند درصد سود و زیان و توضیحاتی مانند علت ورود و خروج
، مدیریت سرمایه و موارد مهم دیگر برای شما به نمایش گذاشته می شود

نکات مهم
جهت بهره مندی هر چه بهتر از ریچ شو کلوپ لطفا به نکات زیر توجه کنید:

نقطه ورود: دقت کنید که زمانی وارد سهم شوید که قیمت سهم برابر با نقطه ورود اعلام شده باشد.

حد سود و حد ضرر: وقتی نماد اعلام شده به یکی از نقاط حد سود و یا حد ضرر رسید باید از سهم خارج شوید. 

گزارش فعال: پس از اعلام نماد تا زمانی که قیمت سهم به یکی از نقاط حد سود و یا حد ضرر نرسیده باشد گزارش فعال است و زمانی که قیمت سهم یه یکی از نقاط حد سود یا ضرر برسد گزارش غیر فعال می شود و دیگر مناسب ورود نیست (دقت کنید گزارش فعال فقط در زمانی مناسب ورود است که علاوه بر فعال بودن گزارش قیمت در محدوده ورود باشد).

پله خرید: گاهی اوقات با توجه به تحلیل و شرایط موجود در چند مرحله به سهم ورود میکنیم که هر مرحله را یک پله خرید می گوییم و محدوده قیمتی هر پله ذکر می شود.با توجه به مدیریت سرمایه پله های خرید خودتان را باید تنظیم کنید برای کسب اطلاعات و مهارت بیشتر در این زمینه میتوانید از اینجا به دوره مدیریت سرمایه مراجعه کنید 

انواع سیگنال ها از منظر زمان:

سهام نوسانی: ممکن است در طول یک روز ورود و در همان روز از سهم خارج شویم در این نوع سیگنال ها حد سود و حذ ضرر تعیین نمیکنیم و با توجه به ریسک بالایی که این نوع سیگنال ها دارند مناسب همه افراد نیست.

سهام کوتاه مدتی: محدوده زمانی این نوع سیگنال ها حدودا 1 ماه می باشد و محدوده ورود به همراه حد سود و زیان اعلام میگردد.

سهام میان مدتی:محدوده زمانی این نوع سیگنال ها حدودا 6 ماه می باشد و محدوده ورود به همراه حد سود و زیان اعلام میگردد.

سهام بلند مدتی:محدوده زمانی این نوع سیگنال ها بیشتر از  6 ماه می باشد و محدوده ورود به همراه حد سود و زیان اعلام میگردد.

نکته مهم: با توجه به شرایط بازار اگر قرار شد که از سهمی زودتر از موعد ذکر شده خارج شویم در کانال تلگرام اطلاع رسانی ریچ شو کلوپ اعلام میشود پس حتما بعد از تهیه اشتراک در کانال تلگرام عضو شوید.

برای دریافت پیامک هم باید شماره موبایل شما در قسمت حساب کاربری ثبت شده باشد (راهنمای ثبت شماره موبایل در حساب کاربری)