ربات معامله گر

ضرورت استفاده از ربات:

معامله‌گری در بازارهای مالی نیاز به تخصص و تجربه کافی و شناخت رفتار بازار دارد و خیلی از افراد زمان کافی برای آموزش در این حوزه را نداشته و یا بدون داشتن تخصص و تجربه دست به معامله میزنند و دچار ضررهای بسیار زیادی میشوند، تیم ریچ شو برای رفع این مشکل یک ربات معامله‌گری را طراحی کرده است.
در دنیا خیلی از افراد به دنبال داشتن چنین ربات‌هایی هستند اما به دلیل هزینه‌های بالا هرکسی امکان تهیه آن را ندارد و تیم تحلیلی ما با ماه‌ها تلاش و سرمایه‌گذاری و همکاری با تیم‌های بین المللی توانسته یک ربات معامله‌گر حرفه‌ای طراحی کند.

ویژگیهای ربات معامله گر:

  • ربات تریدر برنامه‌ای کامپیوتری است که بر اساس یک مجموعه از سیگنال‌های ترید طراحی شده و می‌تواند تعیین کند که یک ارز و یا یک سهم و یا هر چیز دیگری، در نقطه‌ای مشخص خریداری شده و یا به فروش برسد، خطای ربات‌ها صفر نیست اما از خطای انسانی بسیار کمتر است.
  • مبتنی بر تحلیل تکنیکال و ریاضیات می‌باشد.
  • بسیار دقیق‌تر از انسانهاست.
  • احساسی تصمیم گیری نمیکند.
  • بر اساس معادلات و قوانین پیچیده موقعیت‌های مختلف خرید و فروش را بررسی میکند
  • سرعت معاملات درآن بسیار بالا می‌باشد.

مزایای استفاده از ربات:

  • به کمک این ربات می توان راحت تر و با دغدغه کمتر سود کسب کرد.
  • صرفه جویی در وقت 
  • مانند انسانها احساسی تصمیم گیری نمیکند و همین موضوع باعث میشود در معاملات طمع نکند.
  • خیلی وقتا شما نمی توانید کل رمز ارزها و ….. در بازارهای مالی زیرنظر بگیرین اما ربات معامله گر به گونه ای طراحی شده که درهرجا نقطه مناسب ورود پیداکند وارد می شود و هیچ فرصتی را از دست نمیدهد.

معرفی پروژه:

۱_ربات به حساب متاتریدر شما وصل می‌شود و تمامی معاملات توسط ربات انجام می‌شود، و شما به تمامی معاملات خود دسترسی داشته و میتوانید آن‌ها را مشاهده کنید.
۲_سود تقریبی ۱۰ تا ۲۰ درصد دلاری در ماه می‌باشد.
۳_درصورت پیش بینی سود ۱۵٪ ماهانه، سود مرکب سالیانه ۴۳۵٪می باشد.
۴_هرچقدر میزان سرمایه شما بالاتر باشد سود تیم ما کمتر خواهد شد، مطابق جدولی که در شکل زیر ارائه شده است.
۵_درپایان ماه بخشی از سود حاصله که طبق توافق انجام شده در قرارداد درصد مشخصی می‌باشد و در حساب شما قرار دارد، توسط شخص شما به شماره حساب ارسالی واریز میگردد.
۶_باتوجه به اینکه تیم ما به سوددهی معاملات توسط ربات مطمئن هست بنابراین هیچ تضمینی در قالب چک و سفته از شما بابت پرداخت تعهدات قرارداد دریافت نمی‌شود، و اصل بر اعتماد متقابل می‌باشد.
۷_شما میتوانید با مشاهده سابقه معاملاتی با این ربات از بستن قرار داد با تیم ما اطمینان حاصل کنید

نمونه ای از سودهای کسب شده توسط ربات معامله گر:

ربات معامله گر

نمونه سودهای کسب شده توسط ربات معامله گر ریچ شو در کمتر از ماه  190/81 درصد 

نمونه سودهای کسب شده توسط ربات معامله گر ریچ شو در 55 روز  60/25 درصد 

.

نمونه سودهای کسب شده توسط ربات معامله گر ریچ شو در 73روز  46/78 درصد 

نحوه همکاری با ما:

۲_شارژ سرمایه اولیه حداقل ۵۰۰۰ دلار و یا بیشتر
(این پول در حساب شخصی شما نزد بروکر میماند وهیچ شخصی به غیر از شما اجازه برداشت نخواهد داشت، الویت با افرادیست که سرمایه بیشتری را در اختیار داشته باشند)

۳_امضای قرارداد در سایت

۴_ارائه نام کاربری و رمز عبور متاتریدر

۵_دریافت سود دلاری و منظم و پرداخت صورت حساب صادر شده به صورت ماهانه

سوالات متداول:

حداقل میزان سرمایه گذاری 5000دلار می باشد اما در ماه اول بخاطر تقاضای بالا از 1000دلار به بالا میتونید سرمایه گذاری کنید.

ربات 6 ماه با حساب های مختلف تست شده و اجازه این همه ضرر نداره این احتمال در حد صفره ولی صفر مطلق نیست.

تمامی سرمایه شما در حساب خودتان در بروکرمی باشد و هیچ کسی جز شما اجازه واریز برداشت ندارد و ربات ریچ بات تنها به معاملات شما دسترسی دارد.

خیر معاملات تنها توسط ربات انجام میشود و شما فقط میتوانید معاملات را مشاهده کنید، و در حسابی که باز کردید نباید معامله انجام بدید چون ممکن است ربات دچار اختلال شود.

10الی 20 درصد دلاری سود ماهیانه

ربات کاملا رایگان می باشد و هیچ هزینه و کارمزدی قرار نیست پرداخت کنید و ما توی سود با شما شریک هستیم.

ما در سود ماهیانه با شما شریک هستیم و این درصد مشارکت نسبت به سرمایه شما متفاوت است و هرچه سرمایه شما بیشتر باشد درصد مشارکت ما کمتر خواهد بود.

خیر تیم ما در ضرر با شما شریک نمی باشد.

ربات 6 ماه تمام روی حساب های مختلف واقعی (ریل) کار کرده و روند سودسازی مستمر خودش را حفظ کرده و جزئیات معاملات و میزان سود در دسترس عموم می باشد.

شما باید در بروکر ثبت نام می کنید و سرمایه خودتان را به بروکر  انتقال میدهید و ربات ما وصل به حساب شما می شود و معاملات را انجام میدهد.

حساب پم، سرویسی است که به معامله گر یا مدیر حساب اجازه می دهد در یک حساب معاملاتی، سرمایۀ سرمایه گذاران متعددی را مدیریت نماید.

ربات قابلیت اتصال به تمام بروکر های جهان را دارد ولی اگر سرمایه شما زیر 10هزار دلار  باشد باید در بروکر آلپاری حساب باز کنید.